Na tym pracujemy

Wszystkie pomiary wykonujemy na sprzęcie najwyższej klasy. Nasze możliwości pomiarowe są praktycznie nieograniczone.

Korzystamy z analizatorów oraz mierników poziomu dźwięku takich firm jak Bruel&Kjaer oraz Svantek. Są to mierniki należące do najnowocześniejszych, spełniające wszelkie wymagania międzynarodowe o I klasie dokładności. Posiadamy także bogaty zestaw akcesoriów do posiadanego sprzętu dzięki czemu możemy budować dowolne konfiguracje pomiarowe.Posiadamy także zestawy do monitorowania hałasu w dowolnych warunkach atmosferycznych. Nasze zestawy pozwalają na ciągłe nawet kilkutygodniowe pomiary bez konieczności ich obsługi. Wyposażone są w specjalne mikrofony odporne na działanie warunków atmosferycznych firmy G.R.A.S.Ze względu pojawiającą się konieczność kontorlowania warunków atmosferycznych w trakcie pomiarów, wynikającą z międzynarodowych przepisów, unijnych dyrektyw i norm, a także polskich przepisów posiadamy przenośne stcje meteorlogiczne pozwalające na pomiary prędkości i kierunku wiatru, temperatury, wilgotności i ciśnienia. Nasze stacje należą do najnowocześniejszych na świecie.


Posidamy także bogaty zestaw statywów i wysięgników pozwalających na pomiary nawet do 12m nad poziomem terenu. Są to lekkie, przenośne maszty renomowanych producentów takich jak Manfrotto czy Ambient. Dzięki temu jesteśmy wstanie sprostać każdemu wyzwaniu pomiarowemu jak pomiary w trudnych warunkach terenowych czy pomiary wzdłuż elewacji wielokondygnacyjnych budynków.


Posiadamy także bogaty zestaw aparatury pomiarowej do celów akustyki budowlanej. Specjalne zestawy głośnikowe, generatory i analizatory.