"Mimo że świat człowieka, to w przeważającej mierze świat wrażeń wzrokowych, dźwięki silniej zakłócają naszą psychikę niż wzrok. Dzieje się tak prawdopodobnie dlatego, że nie potrafimy zamykać uszu tak, jak zamykamy oczy."
G.M. Wyburn,R.W. Pickford

"Człowiek na dwoje oczu i dwoje uszu, by tyle samo słyszał, co widział. To, czy tyle samo widzimy, co słyszymy, zależy tylko od tego czy chcemy."


Witamy na stronach internetowych firmy Profon Acoustics

Jeżeli macie Państwo problemy z ogólnie pojętym hałasem, potrzebujecie fachowej i rzetelnej obsługi to trafiliście we właściwe miejsce !
  • Firma Profon Acoustics realizuje kompleksową obsługę prac z zakresu ochrony przed hałasem środowiskowym, przemysłowym, komunikacyjnym i budowlanym. Wykonujemy wszelkiego rodzaju pomiary hałasu, a także analizy i projekty akustyczne. W swojej działalności korzystamy z profesjonalnego sprzętu pomiarowego renomowanych firm oraz specjalistycznych narzędzi informatycznych.
  • Dysponujemy bogatą bazą danych dotyczącą materiałów wykorzystywanych w akustyce budowlanej i wnętrz, co pozwala nam na tworzenie projektów na wysokim poziomie.
  • Pragniemy także promować i upowszechniać fachową wiedzę z zakresu akustyki. Na naszych stronach internetowych znajdziecie Państwo zbiór podstawowych informacji z zakresu akustyki, który staramy się wciąż aktualizować i rozszerzać.
  • Staramy się zawsze służyć fachową pomocą. Szczegółowy zakres naszej oferty znajdziecie Państwo tutaj.
  • Zapraszamy do współpracy z nami firmy z branży ochrony środowiska, architektów, inwestorów.
WhatsApp  e-mail  Facebook  Twitter  YouTube  Instagram  Linkedin  StreetView

© Profon Acoustics Strona istnieje od 19.05.2000 r., ostatnia aktualizacja: