Welcome in Profon-Acoustics

Profon Acoustics jest wciąż dynamicznie rozwijającą się firmą. Istniejemy od 1999 roku. Na swoim koncie mamy wiele osiągnięć. Stworzyliśmy Profon Acoustics nie tylko by oferować swoje usługi ale także aby promować i upowszechniać fachową wiedzę z zakresu akustyki. Każdemu chętnie służymy fachową pomocą. Zapraszamy do współpracy z nami architektów, projektantów, oraz inne firmy i organizacje, które chciałyby skorzystać z usług fachowców.

Akustyka to szeroki dział wiedzy. Obejmuje ona m.in. zagadnienia związane z hałasem środowiskowym i wnętrz, elektroakustykę, akustykę słuchu i mowy realizację dźwięku, analizę sygnałów i wiele innych. Nasza oferta obejmuje profesjonalne usługi projektowe, pomiarowe, badawcze z zakresu większości tych dziedzin. Szczególnie zajmujemy się szeroko rozumianym hałasem, jego wpływem na środowisko, zagadnieniami akustyki budowlanej i wnętrz, projektami zestawów głośnikowych. Szczegółowy wykaz naszej oferty znajdą Państwo tutaj.

Profon Acoustics realizując najwyższej klasy projekty korzysta z najnowszych osiągnięć w dziedzinie akustyki. Korzystamy także z najnowocześniejszego sprzętu pomiarowego takich firm jak Bruel&Kjaer oraz Svantek. Współpracujemy z Polskimi oraz zagranicznymi ośrodkami naukowymi co pozwala nam czerpać najnowszą wiedzę z zakresu akustyki i stosować ją w naszych projektach W Profon Acoustics nieustannie podnosimy kwalifikacje naszego zespołu, uczestniczymy w krajowych i międzynarodowych konferencjach, poszukujemy nowych pomysłów i rozwiązań, aby pozostać konkurencyjnymi i zapewnić naszym klientom atrakcyjną i kompleksową ofertę. Nasze przewodnie hasło "wszystko dla komfortu Twojego ucha" przyświeca nam w każdej sytuacji.

Jesteśmy przekonani, że wybór Profon Acoustics to słuszny wybór, gdyż nasza konkurencyjność opiera się na:

  • wysokiej jakości usług,
  • profesjonalizmie naszego zespołu,
  • konkurencyjnych cenach,
  • kompleksowości i różnorodności oferowanych usług,
  • indywidualnym podejściu do każdego projektu,
  • szerokim wachlarzu wykorzystywanych narzędzi programistycznych.

Zapraszamy więc do Profon Acoustics.(c) Profon Acoustics Website exist from 19.05.2000, updating: